Medewerkers Bestuurskantoor

Stichting KBA Nw West – Het Bestuurskantoor

De medewerkers van het KBA-kantoor ondersteunen de Directeur-bestuurder en de Directeuren van de scholen bij het uitvoeren van hun taken. Hieronder vindt U een overzicht van alle medewerkers van het Bestuurskantoor.
 

Directeur-bestuurder
 
Naam: Jeroen Goes
E-mail: jgoes@stkba.nl
 
HR Adviseurs Naam: Jorinde Crone
E-mail: jcrone@stkba.nl
In verband met re-integratie tijdelijk beperkt aanwezig.

Naam: Femke Kingma
E-mail: fkingma@stkba.nl
Werkdagen: wisselend
 

HR Medewerker

Naam: Lisa Pater
E-mail: lpater@stkba.nl
Werkdagen: maandag en donderdag

Bestuurssecretaris Naam: Olaf Verheij
E-mail: secretaris@stkba.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag
 
Office Manager Naam: Suzan Verschuur
E-mail: sverschuur@stkba.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag en donderdag
 
Huisvesting Naam: Sjaak Beentjes
E-mail: huisvesting@stkba.nl
Werkdagen: maandag en donderdag
 
Kwaliteit en Onderwijs Naam: Brenda Verkerk 
E-mail: kwaliteit@stkba.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag
 
Planning en Control Naam: Justin Pilgram
E-mail: jpilgram@stkba.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag
 
Identiteitsbegeleiding Naam: Lonneke Offenberg
Werkdagen: maandag en dinsdag
 

 

Delen: