Medewerkers Bestuurskantoor

Stichting KBA Nw West – Het Bestuurskantoor

De medewerkers van het KBA-kantoor ondersteunen de Directeur-bestuurder en de Directeuren van de scholen bij het uitvoeren van hun taken. Hieronder vindt U een overzicht van alle medewerkers van het Bestuurskantoor.
 

Directeur-bestuurder
 
Naam: Jeroen Goes
E-mail: directie@stkba.nl
 
HR Adviseur Naam: Jorinde Crone
E-mail: jorindecrone@stkba.nl
In verband met re-integratie tijdelijk beperkt aanwezig.

Naam: Femke Kingma
E-mail: fkingma@stkba.nl
Werkdagen: wisselend
 

HR Medewerkers

Naam: Judith Schuurman
E-mail: jschuurman@stkba.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag

Naam: Lila Veldhuizen
E-mail: lveldhuizen@stkba.nl
Werkdagen: dinsdag en donderdag

Bestuurssecretaris Naam: Olaf Verheij
E-mail: secretaris@stkba.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag
 
Office Manager Naam: Suzan Verschuur
E-mail: s.verschuur@stkba.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag
 
Huisvesting Naam: Sjaak Beentjes
E-mail: huisvesting@stkba.nl
Werkdagen: maandag, donderdag
 
Kwaliteit en Onderwijs Naam: Brenda Verkerk 
E-mail: kwaliteit@stkba.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag
 
Planning en Control Naam: Justin Pilgram
E-mail: jpilgram@stkba.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag
 
Identiteitsbegeleiding Naam: Lonneke Offenberg
Werkdagen: maandag, dinsdag
 

 

Delen: